Mes nuolat augame ir plėtojame savo paslaugas


Turime išplėstą maršrutų tinklą Europoje. Mūsų komanda – ilgametės patirties logistikos specialistai, pasirengę padėti jums visais klausimais.

Mūsų tikslas - patenkinti klientus, teikiant paslaugas, pritaikytas jų individualiems poreikiams.

Dirbame nuo 2012 metų


Nuolat auganti ir tobulėjanti logistikos įmonė, kuriai svarbiausia profesionalumas, bendradarbiavimas ir kokybė. Mes nuolat dirbame siekdami patenkinti mūsų klientų poreikius ir lūkesčius. Visada siekiame būti žingsniu priekyje ir pasiekti geriausius rezultatus, todėl mūsų įmonės maršrutų tinklas yra plačiai išvystytas ir apima visą Europą.

Mūsų sėkmės raktas


Patenkinti klientai ir motyvuota komanda, kurie kartu užtikrina puikius rezultatus. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus, todėl pritaikome savo paslaugas pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Taip užtikriname geriausią kokybę už mažiausią kainą.

Maisto produktų gabenimo lyderis!


Profesionalios konsultacijos ir individualus darbas su kiekvienu klientu – optimalių sprendimų paieška ir kryptingi logistikos darbai. Bendrovė dirba su įvairios paskirties ir skirtingų matmenų kroviniais, vykdo prekių pristatymą tarp Europos Sąjungos ir buvusios NVS bei Vidurinės Azijos valstybių.

24/7 darbo laikas
CMR Draudimas
Visų rūšių leidimus
Visada tiksliai ir laiku